Portaldan kurtuldum-Bundan sonra ne yapmalıyım?-Hitmanpro yü nasıl kullanabilirim

Merhabalar cok teşekkür ederim bu portal illetinden kurtuldum peki bundan sonra tekrar aynı seyi yaşamamak icin ne yapmalıyım ? / ikinci olarak Hitmanpro programını kullanmak istiyorum ücretsiz sürüm olarak ama başlangıçta tarat dediğimde Windows çalışmayı durdurdu ya da Hitman 3.7 çalışmayı durdurdu uyarısı alıyorum ne yapmalıyım teşekkür ederim

eros eros (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir daha benzeri bir sorunla karşılaşmamak için size bilmediğiniz linklere tıklamamanızı öneriyorum. Örneğin bir indirme sitesindeki "Download Now" butonlarından reklam olana tıklamanız benzer sorunlar doğuracaktır. Bu durumlar için Windows 8 için en iyi 5 ücretsiz antivirüs yazılımı linkinde tavsiye edilen antivirüs programlarından birini kullanınız. Ayrıca karşılaşacağınız malware'lardan sizi koruması için Malwarebytes programını kullanmanızı da tavsiye ederim. Bu konular hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linkleri inceleyiniz.

    Malware nedir?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    HitmanPro ile ilgili sorununuz için size HitmanPro programının en son sürümünü yüklemenizi öneriyorum.

    HitmanPro 3.7.9.221 32 bit (Sisteminiz 32 bit ise)

    HitmanPro 3.7.9.221 64 bit (Sisteminiz 64 bit ise)

    Zaten bu sürümü kullanıyorsanız, uygulamayı kaldırınız ve CCleaner ile bilgisayarınızı taratınız. Bu işlem HitmanPro ile ilgili kayıt girdilerini silecektir. Sonrasında bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrardan kurulum yapınız.

    utkubayat utkubayat (885)