Portalsepeti adımlarınızı uyguladım ve çözüldü ama bir şey merak ediyorum..

Öncelikle teşekkürler :) Portal sepeti ilk bulaştığında yaptığınız her şeyi kayıt edecek gönderecek diye bir yazı çıkmıştı. Elim ayağıma dolanmıştı. Ama kalktı şükür. Anlatımın tüm maddelerini uyguladım. Merak ettiğim şuan tamamen güvenilir bir durumda mı bilgisayar ?

renegade renegade (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bizim anlattığımız yöntemi aynen uyguladıysanız, bilgisarınız güvende demektir.

    İçiniz rahat olsun.

    alattin alattin (16984)