Portalsepeti sorunu çözüldü %99

Merhaba,

http://uzmanim.net/soru/portalsepeti-tarayici-korsani-nasil-temizlenir/5395 adresinde ki anlatımınızı eksiksiz bir şekilde uyguladım ve anasayfa vb. sorunlar kalmadı ancak arama motoru kısmında sorun oldu. Arama motorunu değiştiremiyorum otomatik olarak "Portalsepeti" motorunu kullanıyor. Regedite girip Portalsepeti'ni aratarak tüm verileri silmiştim ancak sorunla karşılaşınca yeniden girip arattım ve searc... dosyaları duruyordu silip tekrarladım ve arama bitti demesine rağmen tekrar geri geliyor dosyalar. Yardımcı olursanız sevinir.

İyi günler.

rodos00 rodos00 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Kayıt defteri içindeki verileri sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmalısınız.

    Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sorun düzelecektir.

    Eğer bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra kayıt defterindeki girdiler yeniden geliyorsa, Macwebtoise klasöründeki dosyaları etkisiz hale getirdiğinizden ve kayıt defterinden sildiğinizden emin olun.

    alattin alattin (16999)
    9 yıl önce cevaplandı

      Kayıt içindeki verileri silince zaten yeniden başlatmıştım ancak dediklerinizi yeniden yaptım Macwebtoise'den iz yoktu ve kayıt defterini temizleyip yeniden başlattım ve yine düzelmedi.

      rodos00 rodos00 (1)
      9 yıl önce cevaplandı

      • Facebook sayfamzdan mesaj atın, yardımcı olalım. murat 9 yıl önce