PortalSepeti Virüsü Sorun

Benim laptopuma portalsepeti virüsü bulaştı. Sizin analttığını yapmaya çalıştım ama Görev yöneticisini açıp ntsvc.exe'yi kapattığımda dahi "windows gezgini çalışmayı durdurdu" - "windows gezgini tekrardan başlatılıyor" uyarısını aldım ve her seferinde bilgisayarıma girip diğer söylediğiniz adımları yapıcakken bilgisayar kendini yeniledi. Bu sorunumu nasıl hallede bilirim ?

Yardımınızı bekliyorum.

Şimdiden teşekkürler.

burakalp burakalp (6)
8 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Bilgisayarı başlatırken "F8" tuşuna 1 kere basın sonra bilgisayarı kapatıp tekrar açın.

Başlarken

-Sistem onarıcıyı başlatma [önerilir]

-Bilgisayarı normal başlatma

şeklinde 2 seçenek gösterir. Üstekini seçerek başlatın bilgisayarınızdaki sorunları bulur ve sorun olmayan bir zamana geri yükleme yapar. Böylece sorun düzelmiş olur.

burakalp burakalp (6)
8 yıl önce cevaplandı

  • Bu cevabın yanındaki cevap olarak kabul et simgesini tıklayabilirsin. Onay işareti. hakan 8 yıl önce