portalsepeti virusunden hala kurtulamiyorum....

"portal sepeti" ile ilgili sitenizde acikladiginiz her adimi yaptim ve hala kurtulamadim ..hem de 2-3 kez denedim yine olmuyor..bunun baska bi cozumu var mi acaba ....antivirus programi bile ise yaramiyor....lutfen yardim edin ...simdiden tesekkurler.windows 8 ve firefox kullaniyorum....

travenian travenian (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir? bu linkte anlatılan portalsepeti kesin çözümdür.  2 gün önce bu yöntem ile portalsepeti temizledim. Mutlaka gözünüzden kacan bir nokta vardır.

    hakan hakan (15394)
    8 yıl önce cevaplandı

    • teseekurler ama yok. denedim olmuyo....hala cikmio neden bilmiorum.... travenian 8 yıl önce
    • Bu en geçerli ve kesin çözüm. Sistem geri yüklemeyi deneyebilirsiniz. hakan 8 yıl önce

    teseekurler ama yok. denedim olmuyo....hala cikmio neden bilmiorum.... bildiginiz baska bi yol var mi?

    travenian travenian (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      en iyi yol format ve güvenmediğin sitelerden program indirme

      ahmettaha ahmettaha (1)