Portalsepetim neden ortadan kalkmıyor?

Merhaba,
Sitenizde bulunan portal sepeti kaldırma yazısını bir çok defa yaptım hepsinde de başarılı oldum. Fakat ben ne kadar kaldırırsam kaldırayım her seferinde internete girdiğim zaman geri geliyor. Anlam veremiyorum çıldırmak üzereyim. Browser guard ve combofix indirdim kurdum ama nafile engel olamıyorum. Aynı zamanda internete girdiğimde ''nav.brotlab.net'' diye siteyle karşılaşıyorum.

ozancataltepe ozancataltepe (1)
8 yıl önce sordu

  • https://www.facebook.com/canan.kolucolak ekleyin burdan yardımcı olayım candan 8 yıl önce

Toplam 3 Cevap

uzmanım net  tariflerini tam uyguladıysanız kesin kalkması gerekirdi elle bulup kaldırmanız gerekecek

candan candan (4301)
8 yıl önce cevaplandı

    V3 - Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir? bunu denediniz mi?

    Birden fazla portalsepeti sürümü olduğu için hepsinde farklı bir temizleme yöntemi gerekiyor.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Virüs sonunda Anti Malware yi kurmama izin verdi ve kurtuldum artık. Çok teşekkür ederim iyi çalışmalar

      ozancataltepe ozancataltepe (1)