portalsepetinden kurtulamıyorum

0

Merhaba,

Benim sorunum bahsedilen, ntsvc.exe görev yöneticisinde bulamıyor olmam buraya kadarki adımları eksiksiz yapıyorum diye düşünüyorum :) gerçi bunu sadece ben düşünüyo olabilirim herkes çözümlemiş ben niye çözümleyemiyorum anlamadım üstelik birsürü şey sildim dahada komiği ne sildiğimide bilmiyorum... gerçekten delirmek üzereyim :) lütfen bana yardım edin. 

aycan aycan (2)
6 yıl önce sordu

  Toplam 3 Cevap


  0

  Aycan Merhaba,

  Eğer Malwarebytes ile tarama yaptıysanız Malwarebytes anti-malware ntsvc.exe dosyasını silmiştir.

  Bu sebepten görev yönetisinde göremiyorsunuzdur. Çözümde (Portalsepeti tarayıcı korsanı nasıl temizlenir?) anlatıldıı gibi bazı aşamalar siz de olmaya bilir. Sabırla o aşamaları atlayıp son adıma kadar gidin. Sorun muhtemelen çözülecektir.

  Yine sorun yaşarsanız Facebook sayfamızdan mesaj atın.

  hakan hakan (14241)
  6 yıl önce cevaplandı

   0

   Merhaba.Sitenize henüz bugün üye oldum.Portal sepeti denen illet yüzünden sistem geri yükleme yapmak zorunda kalmıştım, aynı şeyi tekrar yaşayınca sinirlerim iyice zıpladı.Neyse ki forumunuzla tanıştım ve  sorunumu çözdüm. Hepinize çok teşekkür ediyorum.Sağolun.

   curious curious (1)
   6 yıl önce cevaplandı

    0

    Ben tüm adımları her türlüsünü yaptıgım halde.(windows8-64bit) en son chrome'u kaldırıp tekrar yüklediğim halde ana sayfamda yine portalsepetini görüyorum. tek sıkıntı kayıt defterinde bir adet "varsayılan" adı altında bir dosyanın silinememesi.Bu yüzden de kaldıramıyorum su belayı diye düşünüyorum .baska bir çaresi var mı?Onu nasıl silebilirim.Cogu yerde silinemiyorsa tamamı tıklayın yeter yazıyor.Ama bence sorunun kaynagı o kalan tek dosyalar..Lütfen yardım edin.Teşekkürler.

    pemgoz pemgoz (1)
    6 yıl önce cevaplandı

     üyelik gerektirir

     Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

     Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
     uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol