Portalsepetinden kurtulma, portalsepeti virüsünden nasıl kurtulurum?

Merhaba aynı anlattığınız gibi ilerledim kayıt defterindekileri sildim ama grouppolicy adlı dosyayı da buldum aynı günde yüklenmiş 5 10 tane dosya ama onları silemiyorum süreli yöneticiden izin almanız gerekiyor diyor ne yapmalım artık portal sepetini görmekten midem bulandı bi sefer kaldırdım bilgisayardan ama bu sefer bilgisayarın hiç bi programına ulaşamadım sürekli böyle bir arabirim desteklenmiyor dedi sistemi geri yükleyince geri geldi portalsepeti yardım edin.

6sl2 6sl2 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Merhaba

    Sorunuz ile ilgili detaylı çözüm yolu uzmanim.net te daha önce anlatılmıştır.Aşağıdaki linkten çözüme ulaşabilirsiniz.

    Portalsepeti nasıl silinir, Portalsepeti virüsü nasıl kaldırılır?, Portal Sepeti kaldırma? tıklayın.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    8 yıl önce cevaplandı

      farkındaysanız orda anlatılanları yaptım ama olmadı demişim yeni bir çözüm yolu sormuştum ben zaten şu anki derdim arabirim desteklenmiyor hatası kesin çözüm ya format yada kırmak sanırım

      6sl2 6sl2 (1)