Posta kodumu nasıl öğrenebilirim?

Posta kodumu nasıl öğrenebilirim? Posta kodu öğrenmek.

kullanici540634 kullanici540634 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Bazılarımız için kolay olan şeyler birileri için zor olabilir.

    Posta Kodumu nasıl öğrenirim? Burada videoda anlatılıyor:  https://www.youtube.com/watch?v=LUf6lbpkgLM

    murat murat (12492)
    2 yıl önce cevaplandı

      Posta kodunuzu öğrenmek için verilen bağlantıya tıklamanız yeterlidir.

      bl4lev bl4lev (790)
      2 yıl önce cevaplandı

        Kahin olmaya gerek yok, buraya bilgi veya çözüm için geliyorlar. Asla herkes her şeyi bilecek diye bir şey söz konusu değil. Üyeleri bu durumdan dolayı aşağılaman yanlış.

        Merhaba @kullanici540634 , @murat bey in de belirttiği video üzerinden posta kodunuzu adresinizi sorgulayarak öğrenebilirsiniz. E-devlet üzerinden de posta kodunu öğrenebilirsiniz, aşağıda belirteceğim link üzerinden web sitesine ulaşabilirsiniz.

        https://www.turkiye.gov.tr/ptt-posta-kodu-sorgulama

        İyi günler dilerim 🤗

        darkcrak darkcrak (5168)
        2 yıl önce cevaplandı

          -1

          Biz kahin miyiz? Posta kodunu il/ilçe bilmeden nasıl öğrenebiliriz? Hazıra niye konmayı seviyorsunuz acaba? İnternete yazsanız yaşadığınız şehri posta kodunuzu öğreneceksiniz.

          hydra hydra (3800)