Posta kodumu öğrenmek istiyorum

Posta kodunu nasıl öğreniriz posta kodumu öğrenmek istiyorum

kullanici970995 kullanici970995 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Posta Kodu

    Bu siteden İl, İlçe, Mahalle/semt girerek posta kodunuzu öğrenebilirsiniz.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

      Burada Posta kodu öğrenme videolu anlatım var: Posta kodumu nasıl öğrenirim?

      Tabi burada anlatılan yöntem Türkiye için geçerli. Azerbaycan ya da farklı ülkedeysen posta kodu öğrenme yöntemi farklıdır.

      hakan hakan (15394)