Postegro ve benzeri uygulamalardan nasıl gizlenebilirim?

Merhaba. Postegro ve benzeri gibi Instagram gizli hesaba bakan uygulamalardan gizlenmek istiyorum, nasıl gizlenebilirim?

babys babys (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Postegro sunucularından gizlenme formunu kaldırdı veya şu an bakım içinde onun dışında hasabınızı postegro gibi uygulamalardan gizleyemezsiniz.

    bl4lev bl4lev (790)
    2 yıl önce cevaplandı

      Postegro gibi uygulamalar şöyle çalışıyor:

      Mesela senin Ali adında bir arkadaşın var ve bu Ali senin profilini görebiliyor vs.  Mehmet diye biri de senin profilini görmek istiyor ama senin arkadaş listende yok.

      Mehmet Postegro kullandığı an, senin arkadaş listende Postegro kullanan herhangi birini proxy "vekil" olarak kullanarak senin profilini görür.

      İşte bu sebepten sen bunu engelleyemezsin.  Maalesef Postegro seni takip eden, senin profilini görmeye izinli ve Postegro kullanan birini kullanıp senin gizliliğini ihlal eder.

      alattin alattin (16984)