postimg.cc açılmıyor sorunu

postimg.cc sitesine daha önce fotoğraf yükleyebiliyordum. Şimdi bu siteye giremiyorum. postimg.cc üzerindeki resimler açlmıyor sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    5651 sayılı kanun kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuki değerlendirme sonucunda alınan Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun 26/12/2019 tarih ve 490.05.01.2019.-785927 sayılı kararına istinaden bu internet sitesi (postimg.cc) hakkında idari tedbir uygulanmaktadır.

    BTK sitesine göre postimg.cc sitesi engellenmiş.  Muhtemelen birisi bir resim yükledi. BTK da komple postimg sitesini kapatmış. Şaka gibi karar gerçekten. Oldu olacak internetin fişini çekin.  Sadece yüklenen yasaklı içeriğe erişimin engellenmesi gerekiyorken koskoca resim hostingi yapan siteyi engellemişler.

    alattin alattin (16984)