Potansiyel zararlı bir siteye erişim engellendi.

Bu adresteki http://uzmanim.net/Soru/warning-your-flash-player-may-be-out-of-date/3017 sorunla ilgili olarak buradan yardım aldım.

Bu sorunu çözmek için bilgisayarıma kurduğum Malwarebytes Anti-Malware programı sürekli her on onbeş saniyede bir "Potansiyel zararlı bir siteye erişim engellendi: 111.111.111.111" uyarısı veriyor.

Bu ne anlama geliyor ? Yardımcı olursanız sevinirim.

hasanvural hasanvural (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgisayarınızda  KMPlayer  yüklü mü? KMPlayer Pandora.tv adında başka bir yazılımda daha yüklüyor. Malwarebytes'ın bu uyarıyı vermesinin sebebi bu olabilir.

    C:\Program files\Pandora.tv\Panservice  yolu üzerinden Unins000.exe  çalıştırarak kaldırabilirsiniz.

    Videolar için VLC Player önerebilirim. VLC player'i buradan indirebilirsiniz.

    KMPlayer'i kaldırırsanız sorun çözülecektir.

    murat murat (12492)
    10 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkür ederim.Sorun çözüldü. hasanvural 10 yıl önce
    • Yazdıklarım fayda sağladıysa cevap olarak kabul et'i tıklayın lütfen murat 10 yıl önce