Power battery Adlı uygulama güvenli mi?

Merhaba

Google play da bir tane program bulmuş arkadaşım yüklemiş yüzde 1 de bile çok dayanır diyor.

Power battery

Bende yükleyeceğim de size sorayım dedim

Ve Go klavye adli sanal uygulama buldum çok güzel ama virüsmü değilmi bilmiyorum sizce yükleyeyim mi güven limidir?

temmuz2004 temmuz2004 (47)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Batarya uygulamaları sürekli çalışıp telefonu daha fazla yoruyor en azından şuana kadar kullandıklarım öyle idi önceden bende power battery kullanırdım bir buçuk sene önce o zamanlar program işime yarıyordu ama bikaç güncelleme sonra hiçbir işime yaramamaya başladı telefondan telefona değişebilir birşey sanırım

    umuttt umuttt (207)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ben tecrübelerimi konışturucam, bu tür uygulamalara güven olmaz senin bataryanın şarj oranını yükseltmez. Senin batarya oranını kendin uygulama ile yükseltemezsin bubları denediğim. İçin söylüuorum. Ayriyetten go klavye gibi klavye uygulamaları CheetahMobile keyboard gibi virüssüz olsa bile güvenemezsin ben geçenlerde CM keyboard indirmiştim iş görür ancak bu tür gibi programlar senin her yazdığın kelimeyi kayıt altına alabilir.

      nvidiagtx nvidiagtx (690)
      6 yıl önce cevaplandı

      -1

      Benim Görüşüm Bu Tür Uygulamalar Batarya'ya Zarar Verebilir.

      Arkadaş'ının Cihazı'nın Batarya'sının MiliAmper Değeri Yüksektir Seninki Azdır Onun İçim Öyle Olabilir.

      Klavye Konusunda Eset Mobile Security Veya Kaspersky İle Taratırsın Ama Google Play'de Sorun Çıkacağını Sanmam.

      malgibiolan malgibiolan (307)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @malgibiolan benımki daha yüksek ama? temmuz2004 6 yıl önce
      • @malgibiolan benımki 4060 onunki 2800 temmuz2004 6 yıl önce
      • Bataryada Problem Olabilir @temmuz2004 Benim Görüşüm Bu Yönde malgibiolan 6 yıl önce
      • GooglePlaydeki tüm oyunlar virüssüz diye birşey yok. Google virüs diye bunları aldırmaz, bunları bildiğim için konuşuyorum nvidiagtx 6 yıl önce
      • Bazı uyfulamalar telefonun petformansını düşürüebilir virüslü ler için konuşuyorum. Sonıçta GooglePlay eklediğin uygulamalardan belli bir ücret alıor. nvidiagtx 6 yıl önce