Power Boost VK-G1023S İle İlgili Sorunlar

Bu Kasa İle Sorularım Var.

PowerBoost VK-G1023S - İTOPYA

1-) Bu Kasaya DWD/RW Bağlanırmı ?

2-) Bu Kasadaki Mavi Fanları Söküp Yerinde 3 Adet RGB Fan Takabilir miyim ?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorularının 1. maddesini ben cevaplayayım. Evet, bu kasaya DWD / RW takabilirsin.

    Diğer sorunun cevabını bilmiyorum. Fanları ve kasa üzerinde vidalama noktalarnı görüpte karşılaştırılmalarını yapmadan bir şey söylenemez. Fakat uyum olmazsa bir şekilde monte ederim, yapıştırırım falan dersen, bilemem.

    Not: Hepsiburada sayfasında ürün üzerine kullanıcı yorumlarını okumalısın. Hem DWD / RW bilgisi, hemde kasa fan uyumu yorumları orada mevcut. Sana bir fikir verecektir diye düşünüyorum.

    Power Boost Deluxe Serisi VK-G1023S 3x12cm Mavi Led Fanlı, USB 3.0, Pencereli Gaming Kasa JBST-VKG1023S Yorumları (tıkla)

    Hepsiburada'dan alınmış alttaki ürün yorumu herhalde senin sorularının tatminkar bir cevabı olacaktır:

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @temmuz teşekkür ederim. Saol Takılı Fanlar 120mm Ve Alacaklarımda 120mm yani uyumlu teşekkür ederim. malgibiolan 6 yıl önce
    • Bir şey değil. Ama senin sorduğun ürün ile benimki aynı marka olsada model farklı olmuş. Ya sen üründe değişiklik yaptın yada ben farklı ürün gösterdim. Her neyse.. Gerçi sordukların ile alakalı bir değişiklik olmuyor sonucunda ama ben yine değiştiriyorum, tekrar bakarsın @malgibiolan temmuz 6 yıl önce
    • Ayrıca Itopya'da 195 Lira, hepsiburada'da 168 Lira (kargoda bedava).. Bunada dikkatini çekmek isterim @malgibiolan temmuz 6 yıl önce
    • @temmuz Ordan Alactım. Hepsiburada'daki Fiyatı Görünce Ordan Alma Lararı Aldım. malgibiolan 6 yıl önce
    • Tamam, şimdiden güle güle kullanmanı dilerim @malgibiolan temmuz 6 yıl önce