power point hazırlama

slayt hazırlamak istiorum pc mde power point yok bi kaç yerden indirdim ama olmadı sağ tuşa yıklayınca gelmedi  yardım edebilirmisiniz nerden indirmeli ve kurmalıyım

hcy043 hcy043 (7)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    PowerPoint ücretli ve lisanslı bir programdır.

    Size önerim Google Slaytlar kullanmanız. Ücretsiz sunumlar hazırlayabilirsiniz.

    Veya yine ücretsiz Open Office kullanın. OpenOffice Impress ile sunum hazırlayabilirsiniz.

    Open Office'i buradan indirebilirsiniz.

    pelinny pelinny (863)
    9 yıl önce cevaplandı

      ya internette keyler bulunuo işe yaramazlar mı?

      hcy043 hcy043 (7)
      9 yıl önce cevaplandı

        Pelinny'nin paylaştığı Google Slayt ile hazırladığınız sunumu sisteminize aktarabilmek için Google Drive hesabınız olmalı ve Slaytlar arabirimindeki Dosya/Klasöre taşı komutunu kullanmalısınız. Biraz bakıp kabaca inceleyince bunu görebildim. Bunun başka yolları olup olmadığını bilemiyorum; incelemek lazım.

        temmuz temmuz (12505)