power point için link verecek veya benzeri slayt programı

-1

arkadaşlar slayt yapmam lazım yarına ama power point yok ne yapıcamı bilmiyorum power point cd key istio o da yok bnde birkaç sitelerden baktım ama olmadı kabul etmedi yarına okula ödev götürmem lazım torrentden bulunabilir mi bulamadım bn link atabilirmsiniz varsa bulabilecek acil lazım

hilmi hilmi (-1)
9 yıl önce sordu

  • Crack,serial paylaşımı yasaktır. hakan 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Açtığın konunun hemen altında benzer soru ve istek gelmiş. Bir uzmanım.net üyeside çok güzel ve çok faydalı bir cevap vermiş. Verdiği linklerde bu cevabın içerisinde.. Daha ne istiyordunda yeniden aynı istek ihtiva eden bir konu daha açtın?!

Biraz dikkatli ve hassas olmak lazım.

temmuz temmuz (12505)
9 yıl önce cevaplandı

  • biliyorum gördüm ama bn link istiyorum torrentden mümkün mü diye google slayt da direk drive yüklüo flasha da atmayı bilmiyorum oradan hilmi 9 yıl önce
  • Microsoft Office ücretli dememişmi? Bu sitede craklı (İllegal) program vermenin kural dışı olduğunu bilmiyormusun? Arkadaşımız ücretsiz ve aynı işi yapabiliyor açıklamasıyla birlikte Open Office linkide vermemişmi? temmuz 9 yıl önce
  • Pelinny'nin paylaştığı Google Slayt ile hazırladığınız sunumu sisteminize aktarabilmek için Google Drive hesabınız olmalı ve Slaytlar arabirimindeki Dosya/Klasöre taşı komutunu kullanmalısınız. Biraz bakıp kabaca inceleyince bunu görebildim. Bunun başka yolları olup olmadığını bilemiyorum; incelemek lazım temmuz 9 yıl önce