power point nerden indirebilirim?

power point sunum proğramı indirmek istiyorum ancak site bulamıyorum bulduklarımda power point online mobile v.s alakasız ve karma karışık şeyler bana bildiğimiz power point düz lazım :) yardımcı olursanız teşekkür ederim

efecan375 efecan375 (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    http://www.gezginler.net/indir/powerpoint.html

    notify notify (538)
    7 yıl önce cevaplandı

      Office 365 microsoft kendi sistesinden indirebilirsiniz kurulumda power point var uzmanım nette cracklı site paylaşımı olmuyor

      candan candan (4301)
      7 yıl önce cevaplandı

        Power Point online neden istemiyorsun anlamadım ama neyse al sana hem ücretsiz hem türkçe bir office programı:

        Apache OpenOffice 4.1.3 (tıkla)

        Kelime işlemcisi, hesap tablosu, sunum programı ve diğerleri, tam tekmil bir office program paketidir. Kulanımı kolay ve Microsoft Office programları gibidir (çok benzer) ve çalışmalar Microsoft Office uyumlu kaydedilebilir. Mesela Impress yardımıyla sunumlarını Microsoft PowerPoint biçiminde kaydedebilirsin.

        temmuz temmuz (12505)
        7 yıl önce cevaplandı

        • notfound verdi kardeşim ödev yapacak telefonu yok bilgisayardan yapıcak sürekli o yüzden mobile işe yaramıyor efecan375 7 yıl önce
        • Benim linkini paylaştığım windows programıdır, yani PC için. Mobil, tablet - telefon için değil @efecan375 temmuz 7 yıl önce
        • Değiştirdim linki, tekrar baktınmı? @efecan375 temmuz 7 yıl önce

        http://i.hizliresim.com/GBWLPr.png böyle oluyor yardımcı olurmusun

        efecan375 efecan375 (9)
        7 yıl önce cevaplandı

        • @efecan bu işini görmez viewer bu candan 7 yıl önce
        • Farklı link verdim, yeniden dene temmuz 7 yıl önce
        • Senin paylaştığın resimdeki PowerPoint programının kendisi değil, o sadece PowerPoint doyalarını açabilmeni (görebilmeni) sağlayan bir program (viewer) ile alakalı. O program ile sadece sunum dosyaları açılabilir yoksa onunla sunum dosyaları hazırlanmaz. temmuz 7 yıl önce

        PowerPoint ücretli ve lisans gerektiren bir programdır. Malum sitelerden crackli sürümleri var, fakat önermiyoruz. uzmanim.net'te crack linki paykaşmak aynı zamanda yasak.

        Crackli powerpoint yerine @temmuz'un önerdiği gibi Open Office Kullanabilirsin. Yine Libre Office hem ücretsiz hem de Power Point dosyalarını açıp düzenlemeni ağlayan eklentileri var: Libre Office

        hakan hakan (15424)