Powerbank şişti, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar iyi geceler hepinize.Evimde olan bir powerbank şişti ve şişmeye devam ediyor.Bunu nereye atabilirim ? Yada kimi arayabilirim ?

rashone87 rashone87 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Belediyelerin atık pil kutuları bulunuyor. Eğer bunlara rastlayabilirsen oralara atabilirsin. Olmazsa mecburen normal çöpe, belki ağzını bağladığın bir poşete koyupta atarsın artık.

    Fakat eğer ürün garanti kapsamındaysa aldığın yerden veya ürünün yetkili servisinden ürün değişimi talep edebilirsin. Bu halde yenisiyle değiştireceklerdir. Kargo gönderimlerinde genellikle yetkili servise gönderimler karşı ödemeli oluyor. Yetkili servisin müşteriye gönderimlerinde ise müşteriden zaten kargo ücreti falan istenmez. Yani masrafı olmaz.

    temmuz temmuz (12505)