PowerBank telefona zarar verir mi?

Merhabalar,telefonum İPhone 6s Plus internetten baktığımda bu modelin bataryasının 2750 mAh olduğu yazıyor.Dün arkadaşım bir PowerBank hediye etti PowerBank 2600 mAh.Telefonumu bu powerbank ile sarj etsem ara sıra bir sıkıntı yaratır mı örnek veriyorum dokunmatiğinde bir bozulma veya bataryanın hızlı tükenmesi gibi.(Telefonun bataryasını yeni değiştim pil ömrü %100).

canerylmz61 canerylmz61 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Powerbankın telefonunuza gerektiğinden az enerji vermesi, zamanla bataryada ciddi sorun oluşturabilir. Pilin çok hızlı tükenmesine veya bataryada şişmeye vb. sorunlara yol açabilir. Bu şartlarda da bu aleti kullanmanızı tavsiye etmem.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)