PowerDirector "You do not have the required version of the program installed on your system" hatası çözümü nedir?

CyberLink PowerDirector 11 kurarken resimde görünen hata çıkıp kurulum iptal oluyor. Bu Sorunu nasıl çözebilirim?

You do not have the required version of the program installed on your system. The installation will abort. Please contact your application provider

lion lion (595)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    You do not have the required version of the program installed on your system. The installation will abort. Please contact your application provider hatası alıyorsan muhtemelen sen CyberLink PowerDirector programını değil güncellemesini kuruyorsun.

    Kurulum yapmaya çalıştığın setup dosyası CyberLink PowerDirector programının güncellemesidir. Önce  CyberLink PowerDirector programının kendini yüklemeli ve daha sonra elindeki diğer kurulum programını çalıştırmalısın.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkür ederim fark etmedim gerçekten de güncellemesini kurmaya çalışıyormuşum lion 5 yıl önce
    • olur arada benim de çok başıma geliyor @lion murat 5 yıl önce

    Kurulum dosyasını yönetici olarak çalıştırmayı deneyin.

    omercik omercik (9418)