PowerPoint Açılmıyor Hata 0x80000003

Her Açtıgımda

Uygulama Düzgün Başlatılamadı (0x80000003). Uygulamayı Sonlandırmak İçin Tamam Tuşuna Basınız.

hatasını Alıyorum Acil

dc6638 dc6638 (3)
6 yıl önce sordu

  • Yardım taleplerine "Acil" notu eklemek hem doğru değil hemde hoş ve yakışır değil. Ayrıca site kurallarınada uygun olmuyor (https://uzmanim.net/hakkinda). Dikkat edilmeli, itina gösterilmeli. temmuz 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

İşletim sistemini ve yüklü office sürümünü belirtmeye ihtiyaç bile görmemişsin, çözüm bekliyorsun.

Öyleyse sana en genel geçer bir çözüm yolu ve tavsiyesi olarak önce mevcut office yüklemesini sistemden kaldır (uninstall et, temiz kaldırım yap, artık kalmasın) ve sonra yeniden yükle diyebiliyorum. Bu halde daha fazlası için bir şey söylenemez.

Veya sistem geri yüklemesi yapılarak sistemi hata/problem öncesine geri almak denenebilir:

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

temmuz temmuz (12505)
6 yıl önce cevaplandı

  • Windows 7 Ve 2009 Office Yüklü Sistem Geri Yükleme Noktası Vardı Silindi Galiba dc6638 6 yıl önce
  • Office 2009 olmaz (Microsoft Office için 2009 olmaz, böyle bir sürüm yok), 2007 veya 2010 olmalı. Geri yükleme noktası için "silindi galiba" ne demek? Silindimi yoksa varmı işe yarayacak bir geri alma noktası? Varsa ilk olarak bu yodan çözümü denersin eğer sonuç alınamazsa (veya sistem geri yüklemesi yapılmazsa) daha öncede belirttiğim şekilde Office programı önce sistemden temiz olarak kaldırılır ve sonra yeniden yüklemesi yapılır @dc6638 temmuz 6 yıl önce
  • 2007 Miş VE Geri Yükleme Noktası Silinmiş dc6638 6 yıl önce
  • Kaldır ve yeniden yükle demiştik. Eğer problem ortadan kalkmazsa başka çözümler düşünülür @dc6638 temmuz 6 yıl önce

Bilgisayarında antivirüs varsa engelliyor olabilir. Bütün antivirüs yazılımları için geçerli değil ama daha önce Malwarebytes 3.0 sürümünü kullanırken Exploit Protection özelliğinden dolayı hiçbir Office (2016 için söylüyorum) uygulamasını açamıyordum. Şuanda kullanmadığım için bu problem çözüldü mü bununla alakalı bir bilgim yok fakat böyle bir olay yaşadım. Antivirüs yazılımı varsa kaldırıp tekrar deneyin

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • MalwareBytes Bir Ara Kullanmıştım Kendi Temizleme Programıyla Kaldırdım :) Virüs Programıda Yok dc6638 6 yıl önce
  • O halde @temmuz hocamın dediği gibi kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyin @dc6638 omercik 6 yıl önce