Powerpoint'te sunum A4 boyutuna nasıl getirilir?

Merhaba 40 slaytlık sunum hazırladım fakat bu power pointin kendi boyutunda oldu.Ben yaptığım slaytları bozulmadan nasıl a4 boyutunda yapabilirim

ahakan ahakan (100)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Yapmak istediğiniz şeyi tam olarak anlayamadım. Biraz daha detay verebilir misiniz?

    Powerpoint A4 yapma resimli anlatım:

    1. Önce A4 boyutuna getirmek istediğiniz Powerpoint sunusunu açın.
    2. Sonra üst menüden Tasarım seçeneğine tıklayın.

    3. Buradan sağ üstteki Slayt boyutu'na tıklayın ve Özel slayt boyutu seçeneğine tıklayın.

    4. Sonra gelen pencerede açılır menüden A4 Kağıt'ı ve Dikey seçeneğini seçin ve Tamam'a tıklayın.

    5. Gelen seçeneklerden Ekranı kapla seçeneğini seçin.

    6. En sonunda CTRL+S yaparak değişiklikleri kaydedin.

    Artık seçtiğiniz Powerpoint sunusu A4 boyutunda açılacaktır.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Power pointi açtığımızda sayfa yatay a4 boyutunda açılıyor ve ben o boyuttayken slaytımı yapmıştım ama a4 boyutunda yapmam gerekti nasıl a4 e döndürebilirim umarim açıklayabilmişimdir ahakan 6 yıl önce
    • Gerekli anlatımı yaptım. @ahakan omercik 6 yıl önce
    • Çok teşekkür ederim iyi günler. ahakan 6 yıl önce