PrearrangeSloped.dll başlatmada sorun: Belirtilen modül bulunamadı

Bilgisayarım açıldığında, Windows yüklendikten sonra şu hatayı veriyor:

RunDLL

PrearrangeSloped.dll başlatmada sorun Belirtilen modül bulunamadı.

prearrangesloped.dll nedir? PrearrangeSloped.dll başlatmada sorun Belirtilen modül bulunamadı. hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PrearrangeSloped.dll başlatmada sorun Belirtilen modül bulunamadı hatasının çözüm:

    PrearrangeSloped.dll nedir?

    PrearrangeSloped.dll dosyası bir malware dosyadır. Malware nedir detaylı bilgi için: Malware nedir?

    Çeşitli antivirüs programları tarafından PrearrangeSloped.dll dosyası PUP.DealPly adı ile tespit edilir. Bu bir tür potansiyel istenmeyen programdır. Bilgisayarda reklamlar çıkmasına sebep olur.

    Bilgisayarda temp klasörü içinde yer alır. Tam yolu şu şekildedir:

    C:\Kullanıcılar\{KullanıcıAdı}\appdata\local\temp\prearrangesloped.dll

    Bilgisayarınızda dosyası varsa ayrıca şu dosyalarında olması muhtemeldir:

    • Malware.Ramnit unenrichedneighboring.dll
    • PUP.DealPly slatinghereditariness.dll
    • Malware.Ramnit naughtinesslessened.dll
    • hyphennimbused.dll
    • criminalnesshatful.dll
    • cornanglicism.dll
    • brotherlinessautobiographies.dll
    • chronoldescriptiveness.dll
    • Malware.Ramnit enfeeblingboastfulness.dll
    • uneasiersouthing.dll
    • naughtinesslessened.dll
    • PUP.DealPly whipthowitzers.dll
    • cashbookcoopted.dll
    • PUP.DealPly trillionsfireplaces.dll
    • licksrethreading.dll

    Yukarıda görüldüğü gibi bu dosyalardan bazıarı virüstür.

    PrearrangeSloped.dll başlatmada sorun Belirtilen modül bulunamadı hatası alıyorsanız bilgisayarınızda virüs, zararlı yazılımlar var demektir.

    PrearrangeSloped.dll  nasıl temizlenir?

    Bilgisayarınzdaki Malware yazılımlardan kurtulmak için aşağıdaki linklerdeki yazılımlardan biri veya bir kaçı ile temizlik yapabilirsiniz. Bu yazılımlar ücretsizdir

    Reason core security nedir, nasıl kullanılır?

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

    murat murat (12492)