Premium linux hostinge ftp ile dosya yüklemek istiyorum ama ana klasör yok!

Arkadaşlar bende premium linux hosting + cpanel var.Ücretsiz linux hostinglerde htdocs diye bir klasör var.Onun içine dosyaları atabiliyorum.Ancak premiumda filezilla ile ftp üzerinden girince karşıma bu çıkıyor.dosyaları nereye atmalıyım?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

  • Bu tarz konuları @alattin en iyi aydınlatır. Bu aralar kendisi baya meşgul, döndüğünde tek tek bütün sorularına cevap verecek omercik 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

CPanel bilgin falza yok ama temel mantığını anlatayım sana yol gösterir:  premium linux hosting + cpanel dediğine göre birden fazla web sitesi ekleyebiliyorsundur. Bu durumda önce web sitelerini CPanelden eklemelisin. Web sitelerini eklediğinde her web sitesi için ftp kullanıcısı tanımlayabilirsin. Bu durumda her kullanıcı için htdocs klasörü otomatik oluşturulur.

Muhtemelen senin Cpanelinde henüz eklenmiş bir web sitesi yok bu sebepten sen uygun klasörleri göremiyorsun.

alattin alattin (16984)