Press ctrl+alt+del to restart yazisi cikiyor uyguluyorum olmuyor ekran bu sekilde duruyor hic bir islem yapilmiyor

Ekranı acamiyorum ne yapmam lazim kafayı yedim

osmanbacanak44 osmanbacanak44 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Press ctrl+alt+del to restart  yazısı BIOS ayarlarında bir sorun var anlamına geliyor.

    Bilgisayarın sabitdiskini (HDD,SSD) görmüyor olabilir.  Mümkünse kablo bağlantılarını kontrol et. Çıkmış yerinden oynamış bir kablo olabilir.

    Ayrıca bilgisayara USB bellek takılıysa bunu çıkart bilgisayarı kapat ve yeniden aç. Bilgisayar takılı olan USB belleği açılış diski olarak algılıyor olabilir.

    alattin alattin (16999)