Probook Tablet Parlaklık Ekran...

merhaba lutfen bu soruyu cevaplandırın ben teknosadan probook tablet aldım bugun de tema falan yuklerken wındows 8 temasından bırı geldı sayı yazıyordu onu bı azalttım ekran parlaklıgıymıs daha acılmıyor ara sıra sansa bala kapatıyorum da lutfen yardım edın bana acıl mesaj atın lutfen face adresıme

hkntzkprn hkntzkprn (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    -1

    Kesin çözüm paraya kıyıp bi tamirciye götür yada root at.

    altanakbulut altanakbulut (-1)