Profesyonel bir şekilde animasyon nasıl yapabilirim?

Merhaba;

Profesyonel bir şekilde nasıl animasyon yapabilirim? Ama pivot animator gibi değil :) (pivot animator de kare kare eklediğimiz çok belli oluyor, çizgi filmlerdeki gibi olsun istiyorum )

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bizim ofiste  kullananılan bir uygulama var: Adobe After Effects

    En çok bu kullanılıyor. Grafiker arkadaşım bütün animasyonları Adobe After Effects ile yapıyor.  Özellikle 2D animasyonlar için ideal.

    Eğer 3D Animasyon istiyorsan Autodesk 3DS Max var. Yine aynı şekilde Autodesk Maya var.  Bunlar çok ileri seviye programlar. Pek çok film ve oyundaki animasyonlar bu programlar ile yapılıyor.

    pelinny pelinny (863)