Profil fotoğrafımı nerede çektiğimi nasıl öğrenebilirim?

Ne zaman nereye yüklediğimi anımsayamadım.

Gravatar dan mı çekiyorsunuz?

Değiştirmem gerek bu resmi!

thewm thewm (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Gravatar kullanılıyor site de.

    Gravatar.com.tr adresine gir, sağ üst köşe de ki Sign In butonuna bas.

    E-mail adresinizi kullanarak Wordpress.com eşliğinde gireceksiniz, yada gmail ile gireceksiniz, ben Wordpress'e G-Mail ile bağlanıyorum o yüzden G-Mail ile gireceğim;

    Giriş yaptıktan sonra " My Gravatars " kısmına tıkla.

    Buradan " Pick New Image " kısmından " Add a New Image " kısmına tıkla, fotoğraf yüklemek için çeşitli seçenekler mevcut;

    • Upload new diyerek bilgisayardan bir fotoğraf seçebilir,
    • From URL kısmından fotoğrafın URL'sini girerek seçebilir,
    • Past Uploads diyerek geçmiş yüklenen fotoğrafları seçebilir,
    • From Webcam diyerek Webcam ile fotoğraf çekip yüklenebilir.
    hydra hydra (3800)