Profil fotoğrafını nasıl değiştirebilirim?

açilllll prfl fttttttttttttttttttttttttttttttttttttttoooooooooooooooooo  acil

Uzmanim.net üzerinde profil fotoğrafı nasıl değiştirilir?

joymaker joymaker (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    hadi ama

    joymaker joymaker (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Uzmanim.net üzerinde profile fotoğrafları, gravatar sistemi üzerinden gelir.Bu durumda fotonuzu değiştirmek için gravatar üzerinde aynı mail adresi ile giriş yapmanız gerekecek ve oradan resminizi değiştirdiğiniz takdirde uzmanim.net üzerinde de fotonuzu değiştirmiş olacaksınız.Aşağıdaki konuda ayrıntılı anlatım mevcuttur.

      uzmanim.net'e profil resmi nasıl eklenir?

      ismailsarp ismailsarp (6010)