Profilime kimler baktı - Facebook

Facebook profilime kimler baktı nasıl öğrenebilirim?

Profilime bakan kişileri nasıl görebilirim?

Programsız profilime bakanları nasıl görürüm?

Programsız facebook profilime kimler baktı nasıl öğrenirim?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Profilime kimler baktıProgramsız profilime bakanları görebilir miyim?

    Facebook'ta profilinize bakanları, profilinize kimler bakmış göremezsiniz. Facebook'ta profilinizi bakanları gösteren bir uygulama yoktur.

    Bunu dışında profilinize bakanları gösteren uygulamaların tamamı sahtedir, kandırmacadır. Profilime kimler bakmış diye arattığınız ve bulduğunuz uygulamalar sizin Facebook hesabınızı ele geçirmek için veya tanımadığınız kişileri takip etmeniz için yazılmış hileli programlardır.

    Bu tür programlardan uzak durun. Facebook'ta Profilime kimler baktı  sorunuza cevap verecek bir uygulama ve özellik yoktur.

    Profilime kimler baktı  adlı uygulamaları indirir ve kurarsanız bilgisayarınıza ya virüs bulaşır ya da parolanızı, Facebook hesap bilgilerinizi çalıdırırsınız.

    Profilime kimler baktı sorusuna cevap aramak size sadece vakit kaybı olarak geri dönecektir. Profilime kimler baktı  sorusuna cevap verecek sihirli bir program veya özellik yoktur.

    pelinny pelinny (863)
    9 yıl önce cevaplandı

      -2

      Facebook profiline kimin baktığını programsız öğrenmek için:

      İşlem 1;

      Facebook hesabınız açıkken profilinize girin.

      İşlem 2 ;

      Boş bir kısma sağ tıklayın ve ” Sayfa kaynağını görüntüle ” seçeneğine tıklayın.

      İşlem 3 ;

      Açılan sayfada ” Ctrl + F ” tuşlarına basın arama boşluğuna “, “InitialChatFriendsList ” yazın.

      İşlem 4 ;

      Alt kısımda yazan rakamları kopyalayın. Mesela “100000671315747” bu kısımdan şu rakamları kopyalayın 100000671315747

      İşlem 5 ;

      Kopyaladığınız rakamları ” www.facebook.com/buraya yazın ” ve adrese gidin.

      İşlem 6 ;

      Profilinize sıklıkla bakan kişilerin id adresleri orada olacaktır.

      kaptan101 kaptan101 (-3)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Orada bulduğunuz numaralar konuşma listesindeki arkadaşlarınıza ait Facebook ID yani kimlik numaraları. Bunların profile bakanlar ile ilgisi yok. murat 8 yıl önce
      • Bu doğru olmayan bir bilgi hakan 7 yıl önce