Profilime kimler baktı Twitter

0

Twitter profilime kimler baktı nasıl öğrenebilirim? 

Twitter profilime bakan kişileri nasıl görebilirim?

Programsız Twitter profilime bakanları nasıl görürüm?

Programsız Twitter profilime kimler baktı nasıl öğrenirim?

pelinny pelinny (863)
9 yıl önce sordu

  Toplam 1 Cevap


  0

  Twitter Profilime kimler baktıProgramsız Twitter profilime bakanları görebilir miyim?

  Twitter'ta profilinize bakanları, profilinize kimler bakmış göremezsiniz. Twitter'ta profilinizi bakanları gösteren bir uygulama yoktur.

  Profilime kimler uygulamalarının tamamına yakını virüs veya zararlı uygulamalardır.

  Bunu dışında profilinize bakanları gösteren uygulamaların tamamı sahtedir, kandırmacadır. Profilime kimler bakmış diye arattığınız ve bulduğunuz uygulamalar sizin Twitter hesabınızı ele geçirmek için veya tanımadığınız kişileri takip etmeniz için yazılmış hileli programlardır.

  Bu tür programlardan uzak durun. Twitter'ta Profilime kimler baktı  sorunuza cevap verecek bir uygulama ve özellik yoktur.

  Profilime kimler baktı  adlı uygulamaları indirir ve kurarsanız bilgisayarınıza ya virüs bulaşır ya da parolanızı, Twitter hesap bilgilerinizi çalıdırırsınız.

  Profilime kimler baktı sorusuna cevap aramak size sadece vakit kaybı olarak geri dönecektir. Profilime kimler baktı  sorusuna cevap verecek sihirli bir program veya özellik yoktur.

  Eğer siz bir şekile Profilime kimler uygulamalarından birini yüklediyseniz aşağıdaki linkte anlatılan Twitter virüsü nasıl temizlenir linkinden Twitter virüsleri ile nasıl baş edersiniz bulabilirsiniz.

  Twitter virüsü nasıl temizlenir?

  Profilime kimler baktı uygulamaları genelde bir kaç parçadan oluşmaktadır. Bunlardan bir bölümü javascript kodlar içerir ve Google Chrome'a uzantı yükler. Bir bölümü doğrudan bilgisayarınıza trojan yükler ve bilgilerinizi çalşmayı hedefler.

  Google Chrome eklentisi ile farklı ve bilmediğiniz Twitter hesaplarını takip etmeye başlarsınız. Profilime kimler baktı  uygulamaları pek çok kişi tarafından biliçsizce yüklenir ve yükleyen kişiler virüsten etkilenir.

  Profilime kimler baktı Twitter uygulamalarının çoğu başka Twitter hesaplarına takipçi kazandırmak için yazılmış uygulamalardır. Profilime kimler baktı  Twitter uygulamalarından birini yüklerseniz hesabınız sizin atınıza otomatik Twit atmaya başlayabilir. Twitter virüsü nasıl temizlenir? linki bu konuda size yardımcı olacaktır.

  pelinny pelinny (863)
  9 yıl önce cevaplandı

   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol