%PROGR~1 dosyası nedir virüs mü?

Arkadaşlar bilgisayar da süreki karşıma çıkan bir dosya içinde appdata var ama boş ne olabilir bu

%PROGR diye bir dosya. nedir bu virüs programları da görmüyor bunu ama silince hep geliyor

andromobil andromobil (74)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sistem özelliklerinden gelişmiş sistem ayarları sonrada gelişmiş'e geldim ordanda ortam değişklenliğine ordaki kullaıcılar da sorun olmuş bazılarını sildik

    Ama virüs değilmiş sistemde sorun varmış

    andromobil andromobil (74)
    3 yıl önce cevaplandı

      Bilgisayarını Mallwarebytes ve Emsisoft ile taramanda fayda var.

      Emsisoft Anti-Malware nedir, nasıl kullanılır?

      Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

      Ek olarak:

      GridinSoft Anti-Malware nedir? GridinSoft Anti-Malware nasıl kullanılır? bu antivirüs programı ile de bilgisayarını tam tara

      darkcrak darkcrak (5158)
      3 yıl önce cevaplandı

      • kardeşim emsisoft işe yaramadı andromobil 3 yıl önce
      • Mallwarebytes virüs buldu mu @andromobil darkcrak 3 yıl önce
      • Ayrıca Mallwarebytes virüs bulduysa ve sildiyse normal bir de başka antivirüs programı ekledim onu da indir ve tara @andromobil darkcrak 3 yıl önce
      • Gridinsoft ile de tara virüs bulmaz ise anla ki virüs değil o dosya @andromobil darkcrak 3 yıl önce
      • malwarebytes da bulamadı andromobil 3 yıl önce
      • O zaman demek ki virüs yok bilgisayarında @andromobil darkcrak 3 yıl önce
      • gridinsoft virüs buldu ama silmek için kod istiyor satınal falan diyor yani demo da olmuyor silme işi andromobil 3 yıl önce
      • Gridinsoft ile tara el ile temizle maalesef paralı gridinsoft @andromobil darkcrak 3 yıl önce
      • El ile temizle dediğim dosya konumları zaten yazıyor gridinsoft'da sen de o konumlara git ve el ile sil o virüsleri @andromobil darkcrak 3 yıl önce