program ekle/kaldır ve netmahal.com problemi

netmahal.com sitesi tarayıcılarımdaki ana sayfaları ele geçirdi. bu yüzden buna neden olabilecek programları kaldırmam lazım. bununla birlikte buradaki programlardan işime yaramayacakları da kaldırmak istiyorum. bana işime yaramayacak programların hepsini söyleyebilir misiniz, kaldırdığımda sistemimde problem yaratmayacakları ?

refik refik (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    vindows a ait olann poroğramlarıı kaldırmaa  bilirsinn zatenn o inenn poroğramlarlaa birliktee tolbar ları kaldırr yeterlii

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

      Benim dikkatimi çeken ve kaldırılması gerekli gibi görünen Free PS convert driver 8.15 var.

      Bunun dışındaki programlar normal görünüyor.

      NetMahalden kurtulmak için program kaldırmak yeterli değil.

      Aşama aşama burada anlatılanları yapmalısın : NetMahalden Kurtulma

      hakan hakan (15409)