Program Files içerisindeki Jinent ve Reubolereidught adlı klasörler zararlı mı?

Bilgisayarım - C - Program Dosyalarının içinde Jinent, ve Reubolereidught klasörler var. Bunlar nedir ? Bu klasörlerin içinde SunOct diye dosya bulunmaktadır.

kullanici762167 kullanici762167 (24)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayar C.sürücü içinde 5000 taneden fazla dosya var haggi progrma ait olduğunu bilmek zor indirdiğiniz bir program dosyası olabilir virüsmü değilmi diye tarama yaptırabilirsiniz

    bilgisayarınızı tarama yaptırın

    Malwarebytes istenmeyen malware ve virüsler için burdan ndirin
    Hitman pro tarayıcı toolbar ve virüsler için burdan indirin

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

      Reubolereidught isimli klasör içerisinde Glary Utilities isimli bir uygulama bulunuyor.Uygulama lerjuent.exe dosyası ile başlatılıyor.

      Glary Utilities isimli uygulama, CCleaner benzeri bilgisayarınızı hızlandırmayı ve önemsiz verileri silmeye yarayabilecek ücretsiz bir uygulama.Bu açıdan bakıldığından Glary Utilities isimli uygulamanın zararsız olduğu düşünülebilir.

      Jinent isimli klasör hakkında bir bilgiye ulaşamadım, bu yüzden candan arkadaşımızın dediği gibi bilgisayarınızı zararlı ve virüs temizleyici programlar ile taratarak, şüphelerinizi giderebilirsiniz.

      ismailsarp ismailsarp (6010)