Program Kaldırıldığı Halde Msconfig'te Gözüküyor.

Program kaldırıldığı halde msconfig'te gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirim.

lion lion (595)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Program kaldırıldığı halde msconfig’te gözüküyor

    Başlat/Çalıştır bölümünü açın ve çıkan yere "regedit" yazarak tamam deyin Kayıt Defteri açıldıktan sonra aşağıdaki yolu izleyerek ilerleyin

    HKEY_LOCAL_MACHINE>Sofware>Microsoft>SharedTool>Msconfig içerisinde ki tüm anahtarlar buradadır. Burdan kaldırmış olduğunuz programın kaydını bulun ve silin bilgisayarı yeniden başlatın

    NOT: Yalnız burada yapacağınız işlemlere dikkat edin en ufak bir yanlışlıkta işletim siteminiz çökebilir.

    lion lion (595)
    8 yıl önce cevaplandı

    • uzmanim.net olarak çözümlerini beğeniyoruz lion, tam gaz devam :) brsozl 8 yıl önce
    • çok teşekkür ederim brsozl ve uzmanım.net, elimden geldiğince yararlı bilgileri gün yüzüne çıkartıyorum ve çıkarmaya devam da edeceğim. :) lion 8 yıl önce
    • Evet çok faydalı bilgiler lion teşekkürler :) cemkara 8 yıl önce
    • Ben teşekkür ederim cemkara ツ lion 8 yıl önce