program kendi kendine kuruluyor silinmiyor geri geliyor

dün yüklediğim bir program tarayıcımı değiştirdi portalsepeti vs geldi sitenizdekileri uyguladım ama yine gelmeye devam ediyor programlar kendiliğinden yükleniyor ve silinmiyor erişimi engelliyor programlar game studio chrome booster adv cleaner

kullanici5818 kullanici5818 (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hemen sistem geri yükleme yapmanızı öneririm.

    Son dönemde özellikle çince programlar yükleniyor ve bunları kaldırmak neredeyse imkansız.

    Sistem geri yükleme ile portalsepeti'nin bulaştığı tarihin öncesine dönün. Bu bilgisayarı normale çevirecektir.

    cemkara cemkara (4215)