Program yapmak istiyorum? Nasıl yaparım?

Visual studio ile program yapacam amacım ise; Mesala İşaretler listesi olacak veya emoji listesi ben basacağım oda olusturucak misal sonsuzluk isareti olustur dedigimde sonsuzluk isareti olustursun istiyorum nasil yapabilirim arayüzü falan gelistireceğim ...

EDIT; VE AÇILiNCA LUTFEN BEKLEYİN YAZISI ÇIKMASINI ISTIYORUM YANİ ŞEKİLLİ OLSUN İSTİYORUM :C

@alattin

@toprak34

@farurhenho

@krsn

Tesekkurler.

Birde su sorum var hangı visual studio sürümünü indiriceğim çok kararsızımdır kusura bakmayın :)))

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

  • hangi programlama dillerine hakimsin... krsn 6 yıl önce
  • @krsn hicbirine :p ozgurlol 6 yıl önce

Toplam 5 Cevap

Önce programlama temellerini öğren, sonra bu istediklerinin cevaplarını bulacaksın.

Visual Studio Community ile başlayabilirsin. Fazlasıyla işini görecektir.

alattin alattin (16984)
6 yıl önce cevaplandı

Hiçbir programlama diline hakim değilsen youtube'dan C# dersleri izleyebilirsin.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce cevaplandı

Visual Basic Temel Derslerini iyice kavradıktan sonra rahatlıkla yapabilirsin dedigini...

krsn krsn (233)
6 yıl önce cevaplandı

    Ben programlama bilmiyorum. Bu işlerden en iyi @alattin hocam anlar. Sana en iyi o yardımcı olur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      @fakiradam sen bu işe Visual Basic ile yap öncelikle internetten VisualBasic örnekleri indir işe böyle başla, örneklerdeki kodların mantığını anla, ilk zamanlarda böyle yapmıştım...

      nvidiagtx nvidiagtx (690)