programlama 10. sınıf sorusu

kat sayıları klavyeden girilen AX(kare)+BX+C tipindeki denklemin deltasını hesaplayarak delta '0' dan küçük ise ekrana "kök yok" delta '0' a eşit ise ekrana "kökler çakışık" delta '0' dan büyük ise ekrana "çift kök var" yazan programı yazınız .(lütfen yardım edin .s )

acemi acemi (-6)
10 yıl önce sordu

  • lütfen daha fazla bilgi veriniz. örneğin hangi programlama dili ile yazılacak? alattin 10 yıl önce

Toplam 1 Cevap

-2

oha çok zor lann ghyrryeerjhslrdkjakbgddskjsSKDHYTSKLDHSKJGHYTŞUKHVKJXDHKGJHWP<KDŞREYH

pembemsi pembemsi (-7)
10 yıl önce cevaplandı

  • Lütfen hakkında bölümünü okuyunuz ve cevabınızı ona göre düzeltiniz. ergin 10 yıl önce