Programlama Dilleri...

Es-Selam.. Bu programlama dillerini öğrenmek kodlamaları yani (c#, c+++, java vs. vs.) ne gibi işler yapmamızı sağlar... Faydalarını artılarını ilerde bunlarla neler yapılabilir ufak bir paragrafla aktarırsanız memnuniyet duyarım. tşk ederim... Ves-Selam

semih9 semih9 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Günümüzde C#, Java, C++ gibi diller ile yapamayacağınız hiç bir şey yok.

    • Mobil uygulama geliştirebilirsiniz
    • Masaüstü uygulama geliştirebilirsiniz
    • Gömülü sistemlere uygulama geliştirebilirsiniz.
    • Masaüstü uygulama geliştirebilirsiniz.

    Bu diller oturmuş dillerdir. Farklı platformlarda uygulama geliştirmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.  C# ile onu yapamazsın, bunu yapamazsın gibi farklılıklar artık neredeyse yok denecek kadar az. Çünkü farklı platformlar için Framework'ler mevcut.

    Sorunuzun kapsamı çok geniş. Çok geniş bir kapsamlı bir soru olmuş.

    alattin alattin (16984)