Programlar fotoraf galerisi olarak açılıyor.

Merhaba Herzaman Bir porgram yüklesem bu sayfa çikiyor neden olabılır? çok açıl çevap

xnstr xnstr (-25)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    o uzantıyı açmak için default program olarak fotoğraf görüntüleyiciyi seçmişsin sanırım eğer açılması gereken platformu seçersen sorun ortadan kalkar

    morthan morthan (12)
    8 yıl önce cevaplandı

      bunlar çikiyor hangisine koyucam

      xnstr xnstr (-25)
      8 yıl önce cevaplandı

        Genelde Sağ tık > Birlikte aç tan düzeltilir bi dene istersen ama exe lerden öyle birşey olmuyor genelde normal dosyalarda oluyor.Biraz denetim masasını ve klasörlerle ilgili ayarları kurcalaman gerekecek.

        akif52 akif52 (34)