Programlar ve Oyunlar Onedrive klasörüne kuruluyor?

4 Saat önce After Effects kapanma sorunu ile ilgili soru sormuştum. Sonra Programın Onedrive klasörüne kurulduğunu anladım belki sorun ondadır diye şüphelendim.

Fakat şuan Onedrive tamamen kaldırılmasına rağmen yine de Onedrive klasörüne kurulmuş olarak gözüküyor.

Klasörü silsem bile After Effects'i başlattığımda klasör tekrar geliyor.

Klasör yolu şu şekilde; C:\Users\emirn\OneDrive

Çözümü nedir acaba?

darking darking (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kurulum sırasında After Effects nereye kurulacak seçebilirsin. Custom gibi bir seçenek olmalı kurulumda buradan nereye kurabileceğini seçebilirsin.

    Sabitdiskinde kaç GB boş alan var?

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Formatlayarak sorunu çözdüm, teşekkürler. darking 4 yıl önce
    • @darking sağ ol haber verdiğin için murat 4 yıl önce