Programsiz DOWNLOAD, İnternet Hizi Arttirma?

Programsiz DOWNLOAD Hizi Arttirma?

Program kullanmam gereklimidir?

Ne Tür yöntemlerle Download ve İnternet hızımı arttırabilirim ?

nvidiagtx nvidiagtx (690)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar;

    Programsiz Download Hızı Nasıl arttırılır ( WİNDOWS 10 )

    Öncelikle;

    Başlat>temp yazıyoruz gelen ekranda Tüm Dosyaları Siliyoruz silinmeyen dosyalar  Şu anki çalışan uygulamalardir.

    Başlat>%temp% Yazıyoruz Gelen Ekranda Tüm Dosyaları Siliyoruz Yine Aynı şekilde silinmeyen dosyaları ellemiyoruz. ( BEN 465 MB sildim )

    Bir Anti-Malware ile Bilgisayarınızı Tarayın. Tarama Sebebimiz Malwareler İnternet hızını Yavaşlatabiliyor, Aynı zamanda Bilgisayar Hızını yavaşlatabiliyor.
    ANTİVİRÜS VE MALWARE LİSTESİ

    IP Adresiniz'i Değiştirin.
    IP Adresimi Nasıl Değiştiririm
    IP Adresi Nedir?

    İnternet Ağınıza Kimler Giriyor Onu Öğrenin, Giren kişiyi tanımıyorsanız ENGELLEYİN?
    İNTERNET AĞIMA KİMLER GİRİYOR ? Nasil Engellerim

    nvidiagtx nvidiagtx (690)