Programsız PDF dosyalarını birleştirme nasıl yapılır?

PDF dosyalarını birleştirme yöntemi var mı? Programsız PDF birleştirme

PDF dosyalarını birleştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

Birden çok PDF dosyası nasıl birleştirilir?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Programsız PDF dosyalarını birleştirme nasıl yapılır?

    Birleştirip tek parça haline getirmek istediğiniz PDF dosyalarını birleştirmek için çeşitli programlar mevcut. Örneğin PDF dosyaları nasıl birleştirilir? konusunda daha önce bu programların birinden bahsetmiştik. Ancak ben bu yazıda keşfettiğim çok hızlı ve pratik bir online PDF dosyalarını birleştirme çözümü sunan smallpdf.com sitesinden bahsedeceğim. Smallpdf.com sitesi sayesinde, tamamen programsız PDF dosyalarını birleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip edin.

    1. Buraya tıklayarak smallpdf.com sitesinin PDF birleştirme aracına gidin: https://smallpdf.com/tr/merge-pdf
    2. Sonra gelen sayfadaki "PDF'leri buraya bırakın" bölümüne tıklayın ve birleştirmek istediğiniz PDF dosyalarını seçin.
    3. Dosyaları seçtikten sonra "PDF Birleştirin" butonuna tıklayın ve dosyaların birleştirilmesini bekleyin.

    4. PDF birleştirme işlemi tamamlandıktan sonra yine aynı sayfadaki "Dosyayı şimdi indirin" seçeneğine tıklamanız yeterli.
    5. Birleştirilen PDF dosyaları, bilgisayarınıza merged.pdf adlı tek bir dosya olarak inecek. İsterseniz adını kendinize göre değiştirebilirsiniz.

    Smallpdf sitesi, PDF birleştirme için gayet pratik bir yöntem. Ayrıca sitenin en güzel tarafı, bence fligran eklememesi. Yani birleştirilen dosyaya siteyle alakalı hiçbir iz koymuyor. Bunu da çok önemli bir detay olarak lanse edebiliriz.

    omercik omercik (9418)