Proxy İnternet Sorunu

Merhabalar

Kaç aydır şu hata ile uğraşıyorum bıktım artık...

Bilgisayarımda hiçbir VPN programı yokken İnternet Özellikleri / Yerel Ağ Ayarları /Ara Sunucu'daki Tik işareti sürekli orda kalıyor kaldırdığımda 5 saniye sonra geri geliyor Nasıl kurtulabilirim kaç aydır uğraştırıyor

rd3ht rd3ht (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    explorer dişli işaretine tıklatın internet seçenekleri / gelişmiş / sıfırla / kişisel ayarları sil / sıfırla tıklat ve

    ayarlar tamamen sıfırlanmış oluyor

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Dediğinizi yaptım ama Opera kullanıyorum Tik hala var

      rd3ht rd3ht (1)
      8 yıl önce cevaplandı

      • chrome tarayıcı tavsiye edrim size hem bu sorununuz düzelir hemde çok hızli operaya göre kat kat iyi candan 8 yıl önce
      • Tekrar Chromu yükledim sıfırladım fakat yine tik var rd3ht 8 yıl önce
      • özellikle denedim ben bende tıki attım ayarları sıfırlayınca ben de tık kalkıyor araştıracam bakalım neden olabilir başka sebep nedir bakacam candan 8 yıl önce
      • birde şöyle dneyin aygıtyöneticisi / ağ bağdaştırıcıları / 5 adet aygıt var tek tek sağ tıklatın kaldırın bitikten sonra yukarda değişikleri tara de tekrar hepside sıfırlanmış olarak gelecektir candan 8 yıl önce
      • yeniden şifre ister girin candan 8 yıl önce
      • Eve gidince deneyeceğim olursa geri dönerim. Teşekkürler rd3ht 8 yıl önce

      Proxy otomaik işaretli geliyorsa, ve siz kaldırdığınızda tektar otomatik olarak işaretleniyorsa bilgisayarınızda malware var demektir. Malware nedir?

      Bir tür zararlı yazılım bu işi otomatik olarak yapıyordur.

      Bilgisayarınızı şu üç program ile taratın. Biri mutlaka bu malware yazılımı yakalacaktır.

      Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

      Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

      Reason core security nedir, nasıl kullanılır?

      hakan hakan (15424)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Buna benzer bi program denedim ve bilgisayarı çökerticekti az kalsın bunlarda işe yaramıyor ne yazikki rd3ht 8 yıl önce
      • hakan beyin tavsiye ettği programlar bilgisayara hiç bir zarar vermez ve üstelik zararrlı yazılımlara karşı çok başarılı programlardır candan 8 yıl önce
      • Linklerde anlatıldığı gibi kullanırsanız bir zarar gelmez. Hergün kullandığımız programlar bunlar. hakan 8 yıl önce