ps2 için dvdye nasıl oyun atarım?

Evde ps2 duruyor bende oynayasım geldi. İnternette gördüm DVD'ye ISO'sunu indiripi birkaç işlem yapıp oynuyorlardı. Bunu nasıl yapabilirim?

treajen treajen (43)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhabalar bu işlemi yapabilmek için ULTRAISO programına ihtiyacımız var.

    NOT: Bu işlemi yaparken CD/DVD PC Ye takılı olması lazım.

    1-)ULTRAISO'yu indirin,kurun ve açın.
    2-)Burn CD/DVD Image kısmını yukardaki seçeneklerden bulun ve tıklayın.
    3-)Image File kısmının yanındaki [...] ya tıklayın.
    4-)DVD/CD ye yazcağınız oyunu seçin.
    5-) internette baktım ordaki Write Speed kısmını düşürüyorlar  ( PS2 ve CD iyi olsun diye ) CD 4x 600 KB/S yapıyolar ama öyle yapınca  4 GB lık dosyayı 1 veya 3 saatte diskinize yazabilir eğer Tamam ben sıkıntı yok. 3 saatte beklerim diyorsanız Write Speedi EN AŞŞAĞIDAKİ Kısma seçiyorsunuz.
    6-) Tüm İşlemlerimiz Tamamdır şimdi. BURN kısmına tıklayıp CD/DVD Diskimize yazmasını bekliyoruz.

    İYİ OYUNLAR:

    nvidiagtx nvidiagtx (690)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Ama önce ps2mi kırdırmam lazım değil mi? Bilgisayarcılar yapar mı? Ve tahminen kaça patlar? treajen 6 yıl önce
    • neden kırdırcaksın ki ? nvidiagtx 6 yıl önce
    • bunları Bilgisayarda yapcaksın bu işlemler i nvidiagtx 6 yıl önce
    • DVD'ye oyunu yazdırıp oynamak için ps2'nde çip takılı olması lazım diyorlar? treajen 6 yıl önce
    • BEN hayatımda PS2 oynamadım ama bir çıkarmadan kırdırmadan dene? nvidiagtx 6 yıl önce
    • @treajen nvidiagtx 6 yıl önce