Ps2'mi kaça satmalıyım?

-Orjinal PS2

-1 adet USB destekli oyun kolu

-Mortal Kombat Shaolin Monks

-Star Wars The Force Unleashed

-Pes 2008

-Pes 4

-Pacific Warriors 2

Bunları kaça satayım sizce? Elimde boş boş duruyorlar piyasasını bilmediğimden buraya sorayım dedim.

treajen treajen (43)
6 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    - 200 TL

    - 25 TL

    - 20x5 = 100 TL

    ​​​​​- Toplam = 325 TL

    malgibiolan malgibiolan (307)
    6 yıl önce cevaplandı

      @malgibiolan o fiyat da ps3 ler satılıyor en iyisi satmamak rafa kaldırıp hatıra olarak saklamak ...

      krsn krsn (233)
      6 yıl önce cevaplandı

      • Para biriktirmem lazım :/ treajen 6 yıl önce
      • hatıra biriktirmek de güzel ama sen bilirsin.. krsn 6 yıl önce

      artık PC'de ps2 oyunları emulator programı ile oynanabiliyor en fazla 50-100 TL ye gider bence.

      muvel muvel (332)
      6 yıl önce cevaplandı

        Oyunlar zaten Baya pahalı ediyor.

        Hadi diyelim Oyunlar Toplamda = 50 TL Etsin
        PlayStation 2 = 135TL

        Oyun Kolu = 20 TL

        Ederi = 195 TL Ediyor üstüne 10 TL koy, 205 TL eder. Sat bence biraz daha biriktirir PS3 Alırsın, Ama şu an bizim burda yazıp/yazmamamıza bağlı değil sen önce satışa sun Sahibinden.com veya LetGo'da satarsın.

        nvidiagtx nvidiagtx (690)
        6 yıl önce cevaplandı

        • LetGo'da 500TL dedim birisi 'İlgileniyorum' mesajı attı geri dönüş bekliyorum. treajen 6 yıl önce
        • Umarım 500 Tl ye satarsın eğer alırsa çok karlısın demektir almazsa, 240 TL yap bakalım alıcaklarmı, sahibinden'dede sat nvidiagtx 6 yıl önce
        • @treajen nvidiagtx 6 yıl önce