Ps3 1TB 90 Oyunlu Kutu İçeriği ?

N11 Sitesi'nde Ayteknoloji Satıcısı'ndan Bir PS3 Buldum.

Ürün Bu <tıkla>

Ürün İle İlgili Sorularım Var (Ayteknoloji Güvenirlik %98)

1-) Ürün Açıklamasında 2 Kol Yazmakta Sizce 1Kol Çıkabilir mi ?

2-) Ürün 1TB Deniliyor, Ama Açıklamada 500GB Yazıyor, Videoda 1TB Gözüküyor ?

3-) Çoğu Kişi Sorunsuz Diyor Fakat Birkaç Kişi Olumsuz Diyor. Sizce Bana Nasıl Bişi Çıkar ?

4-) Mağaza İletişimi Nasıldır ?

@temmuz sen bu konular ile bilgilisin cevabını bekliyorum.......

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Mağaza olarak n11'i soruyorsan, genel manada iyidir ve güvenebilirsin. Diğerlerinden ise (oyun, ps3 konsol vs) hiç anlamam.

    Eğer siparişinin kutu içeriği farklı (eksik yada değişik) çıkarsa n11'e bildirir ve ödemenin satıcının (Ayteknoloji'nin) hesabına aktarılmasına müsaade göstermezsin. Ya problemin düzeltilmesini istersin yada veya düzeltme yapılmazsa ürünü iade edersin (kargo ücreti N11'den olur).

    Not: 1 Terebayt 500 Cigabayt çelişkisini (Eğer böyle bir durum varsa.. Ben göremedim) önce telefon ile sormalı ve tam olarak öğrenmelisin. Öyle muğlak haliyle siparişte bulunmak çok doğru olmaz. Zayıf ihtimal olmakla birlikte bu hususta sonradan problemde yaşanabilir.

    temmuz temmuz (12505)