PS4 cafelerde kırılır mı?

Sayın arkadaşlar ps 4 1tb modelini aldım kırdırtmak istiyorum ps 4 cafelerde kırarlar mı. orada yoksa nerelerde kırarlar cevaplarsanız sevinirim.

mehmetisik0305 mehmetisik0305 (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Eğer ps4 kırma işlemlerini yapan bir cafe bulabilirseniz götürün. Yardımcı olurlar mutlaka.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    Kafelerde PS 4 kırdırman zor, yapan varsa elbette yaptırabilirsin. İstanbul'da Kadıköy Yazıcıoğlu işmerkezinde  pek çok firma bu işi yapıyordu. Eğer İstanbul'daysan oraya gidebilirsin veya kargo ile işlemini yaptırabilirsin.

    hakan hakan (15424)
    5 yıl önce cevaplandı

    • zaman ayırdığınız için teşekkür ederim mehmetisik0305 5 yıl önce