PS5 ekran okuyucu nasıl kapatılır?

PS5 sesi nasıl kapatılır?

PS5 ses kapatmak istiyorum?

bl4lev bl4lev (790)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    PS5 kurulum işlemi sırasında ses okuyucuyu kapatmayı kaçırdınız veya ses okuyucuya izin verdiniz ama karar değiştirip ses kapatmak istiyorsunuz nasıl yapıldığını bilmiyorsanız o halde adımlara geçelim.

    PS5 ekran okuyucu nasıl kapatılır?

    1. Ekranınızın üst kısmına doğru gidin Ayarlar simgesini tıklayın.

    2. Ayarlar kategorisinde Erişilebilirlik seçeneğini seçin.

    3. Ekranın sol tarafındaki menüden Ekran okuyucu seçeneğini seçin.

    4. Ekranın sağ tarafında Ekran okuyucu etkinleştir seçeneğine geçiş yapın.

    ekran okuyucuyu kapatmak için i tıklayın. Ses otomatik olarak devre dışı bırakılacaktır.

    bl4lev bl4lev (790)